Skutkiem zderzenia czołowego mogły być ofiary śmiertelne. Na szczęście kierowca ciężarówki w ostatniej chwili zjechał na pobocze uszkadzając swój pojazd. Sam sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz szuka go policja.


Do zdarzenia doszło wczoraj w Dębnie, przy przejeździe kolejowym na ul. Myśliborskiej. Około godziny 16:00 kierowca ciężarówki zauważył, że z naprzeciwka nadjeżdża samochód i porusza się po niewłaściwym pasie ruchu. Żeby uchronić się przed zderzeniem czołowym, w ostatniej chwili kierowca ciężarówki zjechał na pobocze.

Sprawca zdarzenie nawet się nie zatrzymał, nie wiedząc, czy kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Teraz szuka go policja. Według poszkodowanego kierowcy, na czołówkę jechał szary ford na myśliborskich numerach rejestracyjnych.

Również wczoraj, na ul. Piłsudskiego w Dębnie, doszło do kolejnego drogowego zdarzenia. Kierowca auta osobowego jadąc od strony ul. Mickiewicza zaczął wykonywać manewr lewoskrętu w stronę dawnej firmy "Depoll". Prawdopodobnie nie zauważył jadącej z naprzeciwka na motorowerze kobiety. Doszło do zdarzenia, kobieta odniosła obrażenia i trafiła do szpitala. Przyczyny wypadku ustala policja.