10 grudnia w sali sportowej w Nawodnej odbyły się II Turnieje piłkarskie dzieci i młodzieży pod hasłem „MAŁA OLIMPIADA PIŁKARSKA” patronat nad imprezą obieli Ministerstwa Sportu i Turystyki, Zachodniopomorskiego Związku Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej oraz Burmistrza Gminy Chojna. Rywalizacja sportowa odbywała się w dwóch kategoriach.

Pierwsi w turnieju o godzinie 10.00 uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych gdzie do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów. Drużyny rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Poziom sportowy młodych adeptów piłki nożnej stał na bardzo dobrym poziomie. Po około 4 godzinach zmagań przyszedł czas na podsumowanie. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z FC Schwedt 02, która wygrała wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa Turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce FC Schwedt 02
II miejsce Łabędź Widuchowa
III miejsce Krzywin
IV miejsce Mieszko I
V miejsce Nawodna
VI miejsce Mieszki III
VII miejsce Mieszko II

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Tomasz Mucha z zespołu z Krzywina.
Królem strzelców został Karol Wąchała z zespołu FC Schwedt 02 z 13 bramkami.
Najlepszym bramkarzem został Bartek Augustyniak z zespołu Łabędzia Widuchowa.

O godzinie 15.00 do rywalizacji przystąpili uczniowie gimnazjum i szkoły średniej. W turnieju uczestniczyło 10 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy po 5 zespołów. W grupach drużyny grały „każdy z każdym”, a następnie w zależności o zajętego miejsca w grupie zespoły grały o miejsca w turnieju.

Po 4 godzinach zmagań tabela końcowa turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce Piaseczno
II miejsce Morzycko Moryń
III miejsce Trzcińsko Zdrój
IV miejsce Iskra Banie I
V miejsce Odra Chojna
VI miejsce RTF
VII miejsce Widuchowa
VIII miejsce Iskra Banie II
IX miejsce All Stars
X miejsce Dzierzba Chojna

Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco: najlepszym zawodnikiem turnieju został Jacek Pohorecki z Morzycka Moryń, najlepszym bramkarzem Adam Bułhak z Odry Chojna, a królem strzelców Konrad Juchlke. Zdaniem trenerów turniej stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Na zakończenie turniejów puchary , dyplomy i nagrody indywidualne wręczyli Burmistrz Gminy Chojna Adam Fedorowicz oraz Ewa Zatorska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nawodnej.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji turniejów.