Rafał Gnap i Grzegorz Kaniecki dali zwycięstwo nad Iskrą Golczewo. Ogniwo Babinek wygrało drugi mecz w wojewódzkiej okręgówce. To niestety jedyna dobra wiadomość z minionego weekendu. Inne nasze drużyny doznały porażek, Dąb się wręcz skompromitował.

Świetnie rozpoczął sezon beniaminek w wojewódzkiej okręgówce. Ogniwo Babinek wygrało już drugi mecz i zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli. W miniony weekend Ogniwo zagrało wyjazdowe spotkanie przeciwko Iskrze Golczewo. Po bramkach Rafała Gnapa (20 minuta) i Grzegorza Kanieckiego (76 minuta) drużyna z Babinka wygrała 2:0. Czy będzie czarnym koniem rozgrywek? Na razie jest zbyt wcześnie, by ferować wyroki, ale udany start w rozgrywkach sprawia, że kibice z ciekawością spoglądają na terminarz zespołu z Babinka.
Świetnie swój weekendowy mecz rozpoczęła Odra Chojna. Podejmowała przed własną publicznością Wybrzeże Rewalskie Rewal. Po bramce Pawła Andrzejewskiego w 8 minucie spotkania Odra objęła prowadzenie.
Losy spotkania rozstrzygnęły się po przerwie. W 48, 53 a potem 67 minucie strzelali goście. Odra walczyła, ale nie potrafiła znaleźć sposobu na przyjezdnych. W 72 minucie Jacek Kuflowski trafił na 3:2, ale nie udało się doprowadzić Odrze choćby do remisu. Zespół z Chojny nadal bez punktów w rozgrywkach.
Słabo zagrał Błękit Pniewo w Dobrzanach, przegrał 3:0 z miejscową Zorzą i podobnie jak Odra, pierwszych punktów w lidze będzie musiał szukać w kolejnym spotkaniu (w III kolejce podejmie Błękitnych II Stargard).
Fatalnie spisał się Dąb. Drużyna z Dębna podejmowała faworyta rozgrywek, Chemika Police. Porażka 0:9 mówi sama za siebie, piłkarze z Dębna byli tylko tłem dla rywali.
Liderem rozgrywek po dwóch seriach spotkań jest Chemik Police, który zdobył komplet punktów zdobywając 14 bramek, nie tracąc przy tym żadnej.