To był niezapomniany kiermasz. Do przedszkola w Chojnie przybyły tłumy mieszkańców, dzieci i rodziców by wziąć udział w licytacji bożonarodzeniowych dekoracji.

W sobotę między godzinami 12.00 a 14.00 w Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie odbył się wyjątkowy kiermasz, na którym można było zakupić piękne, świąteczne ozdoby wykonane przez dzieci i ich rodziców. Dużo emocji wzbudziła licytacja, która odbyła się o godz. 13.00. Śmiechu i zdrowej rywalizacji nie było końca. Zdecydowanie wyróżniającą  się licytującą było kilkuletnia Maja, która wraz ze swoim tatą wygrała kilka pojedynków. Całkowity dochód ze sprzedaży ozdób przekazany zostanie na zakup chust idetyfikacyjnych dla przedszkolaków.

Istotnym elementem wydarzenia była finalizacja projektu Szlachetnej Paczki, w której udział wzięło Bajkowe Przedszkole. Pracownicy placówki wraz z rodzicami dzieci do niej uczęszczających przygotowali dla rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji finansowej paczkę, zawierającą rzeczy odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Darczyńcy oprócz pomocy materialnej otrzymali sygnał, że nie są sami.