W dzisiejszy dzień myśliborscy policjanci przeprowadzą działania pod nazwą „Motocykl ”. Ich celem będzie ograniczenie ilości kierujących motocyklami, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego, a także eliminowanie niebezpiecznych zachowań w ruchu drogowym powodowanych przez kierowców jednośladów.

Okres wiosny i lata to czas, gdy po drogach porusza się mnóstwo jednośladów. Motocykle, skutery, motorowery, to doskonałe środki transportu, gdy jest słonecznie i ciepło, pod warunkiem jednak, gdy korzysta się z nich z rozsądkiem i świadomością zagrożeń jakie ze sobą niosą. Zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych jest jednym z priorytetów wyszkowskiej policji, dlatego dzisiaj w godzinach 6:00-22.00 myśliborscy policjanci przeprowadzą działania pod hasłem „Motocykl”. Policjanci zwrócą szczególną uwagę na przestrzeganie ograniczeń prędkości, wykonywanie niebezpiecznych manewrów i nadmierny hałas.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Pamiętajmy, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji motocykla i samochodu, to motocyklista ma najmniejsze szanse na przeżycie czy wyjścia z wypadku bez obrażeń.