10-letnia Michalina w ciągu dwóch tygodni wzięła udział w kilku konkursach i w każdym z nich odniosła sukces. Jak tego dokonała?

Michalina Lewandowska z Goszkowa to uczennica Szkoły Podstawowej w Mieszkowicach. 25 listopada 2016 r. wzięła udział w Konkursie Piosenki Religijnej w Boleszkowicach zajmując tam wysokie drugie miejsce. Kolejnym wielkim wystąpieniem dziewczynki był Festiwal Kolęd i Pastorałek, który odbył się 3 grudnia 2016 r. w Dębnie tam Michalina wystąpiła w duecie ,,Aniołeczki'' z Kacprem Mielnikiem oraz w trio ,,Świąteczne Renifery'', w którym oprócz Michalinki i Kacpra zaśpiewała także Wiktoria Taracińska. W każdej z tych kompozycji dziewczynka wraz z kolegami zajęła zaszczytne pierwsze miejsce nie dając nikomu innemu szans na wygraną. Oprócz tego dziesięciolatka tak zachwyciła wszystkich swoim śpiewem, że przyznano jej wyróżnienie jako solistce.

To nie wszystko czym może pochwalić się mała piosenkarka. Dziewczynka w przeciągu dwóch lat była laureatką licznych konkursów na szczeblu wojewódzkim, powiatowym i gminnym. Zdobywając tym samym liczne nagrody i statuetki.

- Michalina od najmłodszych lat pasjonuje się śpiewem, jej marzeniem jest dostać prawdziwy mikrofon i zostać profesjonalną piosenkarką. Jej osiągnięcia napawają dumą nie tyko Nas rodziców ale i lokalną społeczność. Chciałabym serdecznie podziękować pani instruktor Sylwii Skórskiej za czas i pracę jaką wkłada przygotowując i ucząc śpiewu nasza córkę - mówi Pani Anna mama Michaliny.