Komendant Powiatowy Policji w Gryfinie insp. Kazimierz Piotrowski ma zaszczyt zaprosić Państwa na "Dzień Otwartych Drzwi" w gryfińskiej Komendzie Policji, który odbędzie się we wtorek, 23.01.2018 w godz. 16.00-18.00.


"Czyniąc naszą pracę jeszcze bardziej transparentną oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom społecznym, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, zaprezentują zgromadzonym gościom warunki pracy policjantów oraz pracowników cywilnych. Ponadto zaprezentują budynek Komendy, opowiedzą o pracy policjantów poszczególnych wydziałów, jak również przedstawią kryteria doboru do Policji oraz proces rekrutacji. Zaprezentowana zostanie przykładowa ścieżka zawodowa w Policji, jak również bardzo szczegółowo omówione zostaną zarobki funkcjonariuszy, posiadane uprawnienia oraz ciążące na nich obowiązki.

Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy we wtorek 23 stycznia 2018 r. na godz. 16.00 do siedziby KPP w Gryfinie przy ul. Policyjnej 2."

Zachęcamy również do lektury artykułu pt. "Praca w policji nie jest łatwa, ale daje satysfakcję. Trwa rekrutacja do służby"