Rada Sołecka Sołectwa Klępicz, serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wsparły nasze działania związane z organizacją festynu sportowo-rekreacyjnego oraz zbiórki publicznej na rzecz Mai Widzińskiej.


Nasze lokalne święto byłoby o wiele skromniejsze bez wsparcia sponsorów, którymi byli: GOLDEN GROT Mariusz Malinowski i Marcin Kowalczyk z Klępicza, apteka LAWENDA z Morynia, sklep z upominkami „U ANI” z Morynia, JANSTONE Krzysztof Olszański z Chojny, Dorota i Jerzy Olszańscy z Klępicza, MIODY JANA Jan Olszański z Klępicza, AGENCJA REKLAMY Agnieszka Ostrowska z Morynia, piekarnia MAXX z Chojny, AUTO HANDEL Gajowy Mariusz - Komis Samochodowy w Gryfinie, Małgorzata i Tomasz Siergiejowie z Żelichowa oraz Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu.

Aukcja na rzecz Mai przyniosłaby prawdopodobnie mniejszy dochód, gdyby nie talent prowadzącego licytacje Pana Krzysztofa Woźniaka z Witnicy. Używając mikrofonu, zamiast czarodziejskiej różdżki, słowem zaczarował serca uczestników festynu, co sprawiło magiczny efekt napełniania puszki banknotami o dużych nominałach.

Nie możemy również zapomnieć o Paniach, które upiekły i przekazały na rzecz Mai przepyszne ciasta, druhach z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Objezierzu, którzy sprawili mnóstwo frajdy najmłodszym uczestnikom festynu niespodziewanym Śmigusem-Dyngusem oraz o Marku Kurjacie i Jerzym Domaradzkim z Koła LOK „Dzik” w Moryniu, którzy zorganizowali dla uczestników festynu strzelnicę pneumatyczną, a także o drużynie Tenisa Stołowego z miejscowości Piasek, której członkowie zorganizowali III Turniej Tenisa Stołowego.

Artystycznie naszą imprezę uświetniły występy dwóch młodych solistek z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu, a gwiazdą wieczoru był Pan Ryszard Pluciński, który udowodnił, że nawet na najmniejszej scenie może zagościć wielki głos.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!