Do tragedii doszło na ulicy Demokracji w Chojnie. Z okna jednej z kamienic wypadło 2-letnie dziecko. Niestety, pomimo podjętych działań ratunkowych nie zdołano go uratować.


- Mogę jedynie potwierdzić, że takie zdarzenie miało miejsce - mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, asp. szt. Marcin Karpierz i odsyła nas z dalszymi pytaniami do prokuratora, pod nadzorem którego prowadzone są nadal czynności na miejscu zdarzenia.

Według niepotwierdzonych informacji udało nam się dowiedzieć, że dziecko wypadło z okna jednej z kamienic przy ul. Demokracji w Chojnie, w czwartek 2 sierpnia. Pomimo podjętych natychmiast działań przez służby ratunkowe dziecko zmarło podczas transportu karetką.

- Obecnie wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Przy ulicy Demokracji nadal pracują technicy policyjni, na miejscu jest także prokurator. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia - dodaje rzecznik.

Jak udało nam się dowiedzieć, rodzice w trakcie zdarzenia byli trzeźwi. Obecnie rodzina została objęta wsparciem psychologa.