Do pierwszego zdarzenia doszło na drodze krajowej 31, ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowane zostały trzy osoby. Kolejne zdarzenie ma miejsce w Dębnie na ul. Kostrzyńskiej. Policja kieruje ruchem, są utrudnienia.


Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Sabinowie, na drodze krajowej 31. Tam w wyniku zderzenia się pojazdów, poszkodowane zostały trzy osoby.

- Nie mamy jeszcze szczegółowych informacji, policjanci są w drodze na miejsce – mówi oficer prasowy myśliborskiej komendy policji, Jacek Poleszczuk. – Wiemy, że poszkodowane zostały trzy osoby, nie wiem, czy to poważne obrażenia, ale zostały przewiezione do szpitala – dodaje.

Do kolejnego zdarzenia doszło na ul. Kostrzyńskiej w Dębnie.

W obu miejscach kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Jak wyjaśnia Jacek Poleszczuk, policja będzie kierowała ruchem lub w razie konieczności, będzie wyznaczała objazdy.

AKTUALIZACJA godz. 12.32

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło dosłownie przed chwilą na jednej z głównych ulic, w pobliżu restauracji "Panorama" w Dębnie. Na miejsce wezwane zostały służby. Kierowcy podróżujący DK nr 23 w kierunku Barnówka muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu. To już trzecie zdarzenie drogowe na terenie gminy Dębno, w przeciągu minionej godziny.