W dniach 11-12.05.2019 w Olecku zostały rozegrane zawody o Puchar Polski w Motocrossie. Województwo Zachodniopomorskie reprezentowali zawodnicy Klubu Motorowego Chojna, którzy dwukrotnie stawali na podium.

W pierwszym dniu startowali zawodnicy w klasie MX 1C. Paweł Adamczyk zajął 3 miejsce, w obydwu wyścigach przyjechał na trzecim miejscu, Arkadiusz Nowakowski zajął 15 miejsce, Krzysztof Perużyński 18 i Artur Lemieszek 21 miejsce.

 W niedzielę wielki sukces odniósł nasz zawodnik Lubomir Sobol zdobywając  trzeci rok z rzędu  Puchar Polski w klasie MX 2C – potwierdził tym, że jest najszybszym zawodnikiem w Polsce w swojej klasie, wygrał zdecydowanie dwa wyścigi , w pierwszym przyjechał na metę z przewagą 14 sek., w drugim 18 sek. przed drugim zawodnikiem. W tej samej klasie startował też Arkadiusz Nowakowski zajmując 19 miejsce. W klasyfikacji klubowej zawodnicy Klubu Motorowego Chojna zajęli 9 miejsce na 39 startujących.

Kolejne zawody - Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej  w Motocrossie w Ostrowie Wlkp. 2 czerwca. Finał Strefy 12 października w Chojnie.