Droga pomiędzy Godkowem Osiedle a Przyjezierzem z każdym rokiem jest w coraz gorszym stanie. Tymczasem nie widać, by jej zarządca prowadził jakiekolwiek prace chociażby z łataniem tych dziur. Mieszkańcy mają dosyć tej sytuacji.


Nasz czytelnik drogą pomiędzy Godkowem Osiedle a Przyjezierzem jeździ prawie każdego dnia. I jak twierdzi, coraz częściej musi zwracać uwagę na zawieszenie w samochodzie, ponieważ wycieczka tą drogą to nieustanne pasmo nieszczęść.

- Dziura na dziurze, trudno je dziś już ominąć ponieważ jest ich bardzo dużo – komentuje.

Szczególnie mocno widać je po każdych opadach deszczu, kiedy stoją głębokie kałuże. Ktoś, kto tej drogi nie zna, może sądzić, że przejechanie po niewielkiej kałuży nie sprawi kłopotu. Tymczasem:
- Te dziury są tak głębokie, że wjeżdżając w nie z większą prędkością można poważnie uszkodzić samochód. Nie jestem jedyną osoba, która zauważa, że ta droga jest w coraz gorszym stanie, wszyscy mieszkańcy okolicy o tym mówią – komentuje.

Jakby tego było mało, zarzucają zarządcy, że ten nawet nie łata dziur.

Próbowaliśmy się skontaktować w tej sprawie z powiatowym Wydziałem Zarządzania Drogami w Gryfinie, naczelnik jednak przebywa na urlopie. Do tematu powrócimy niebawem.