Szanowni Państwo, po okresie rozłąki z Wami zapraszamy serdecznie na najbliższe wydarzenia organizowane przez Dębnowski Ośrodek Kultury!

Koncert "Muzyka świata" na pomoście!
Już w niedzielę, 26-go lipca zapraszamy Państwa na wspaniały koncert w wykonaniu muzyków z Filharmonii Szczecińskiej!
Więcej informacji na stronie www.dok.org.pl.

Plakat - koncert Muzyka Świata

Kino plenerowe w Dębnie!
W piątek, 31 lipca zapraszamy Państwa do kina plenerowego na terenie Dębnowskiego Ośrodka Kultury! Od godziny 21ej dostępne będa dla Was nasze plażowe leżaki a w razie wieczornego chłodu ciepłe kocyki i herbata!

Plakat - Kino plenerowe

Muzyczny Wachlarz Anety Barcik!
Po koncercie "Muzyka świata" i kinie pod chmurką zapraszamy Was na koncert Anety Barcik, lokalnej artystki, w myśl zasady - cudze chwalicie, swego nie znacie.
Aneta Barcik – wokalistka, kompozytor, pedagog, autor, prezenter telewizyjny, mama.
 Urodzona w Barlinku, córka gitarzysty i kompozytora jazzowego. W latach 1993- 2018 mieszkała w Hamburgu gdzie wychowywała się z muzyką na co dzień. Absolwentka (M.A./ Master of Music) prestiżowego Uniwersytetu Londyńskiego School of Oriental and African Studies ze specjalizacją w śpiewie arabskim. Stypendystka akademii musicalowej Joop van den Ende Academy Stage Entertainment, gdzie przez trzy lata uczyła się śpiewu (pop, musical, klasyka), tańca (jazz, modern, balet, stepowanie) oraz aktorstwa. Prezenterka autorskiego programu telewizyjnego „Christen in Hamburg – The Spirit We Live”.
Od roku 2018 mieszka w Myśliborzu gdzie rok później założyła wydawnictwo Multimedialne „Barka Gospel” o profilu chrześcijańskim.

Zapraszamy

Plakta - koncert muzyczny Aneta Barcik

Informacja DOK