Poczuj się jak gwiazda i odmłódź swoją skórę w sposób nieinwazyjny dzięki zabiegowi infuzji tlenowej, który już od pierwszego lutego oferuje Gabinet Kosmetologii Dermedika w Chojnie. Przyjdź i zregeneruj oraz dotleń swoją skórę.


Zabieg infuzji tlenowej inaczej nazywany "zabiegiem gwiazd", to nowość w ofercie Gabinetu Kosmetologii Dermedika. Metoda ta bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu oraz wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, między innymi kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

- Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny. Jedynym przeciwwskazaniem może okazać się alergia na któryś ze składników preparatu. Spektakularne rezultaty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym, a efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się do miesiąca czasu, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku - informuje kosmetolog Joanna Olszańska.

Wielką zaletą zabiegu infuzji tlenowej jest również to, że może być on stosowany jednorazowo przed wielkim wyjściem, dlatego pokochały go gwiazdy polskiego oraz światowego formatu m.in. Agnieszka Dygant, Eva Longoria czy Jennifer Lopez.

Przyjdź do Gabinetu Kosmetologii Dermedika i poczuj się jak gwiazda, a Twoja skóra stanie się wyraźnie rozjaśniona, promienna oraz nabierze młodszego wyglądu!

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich Mam, Dermedika już dziś zaprasza Panie, a także Panów po bony podarunkowe na zabieg infuzji tlenowej i nie tylko, które dostępne są w gabinecie przy ul. Władysława Jagiełły 22 w Chojnie.