W dębnowskiej hali OSiR rozegrano 1/4 Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja - dziewcząt i chłopców. Zespoły z Dębna zajęły pierwsze miejsca i awansowały do finałów regionalnych.


W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie po wygraniu z zespołami zajęła pierwsze miejsce i awansowała do finału. W rywalizacji dziewcząt udział wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Kozielicach, Szkoły Podstawowej w Baniach oraz zespół ze Szczecina, który nie przyjechał i przegrał wszystkie mecze walkowerem 5:0.

Skład zespołu z Dębna: Klaudia Szczepaniak - bramkarka, Dominika Maślana, Amelia Zdebiak, Nikola Faron, Maria Borysewicz - strzeliła 2 bramki, Anita Kędzia, Natalia Godzik, Jagoda Majkowska.

W kategorii chłopców drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie po bardzo zaciętej grze także zajęła I miejsce i awansowała do finału. W 1/4 finałów unihokeiści uzyskali następujące wyniki: drużyna ze Szkoły Podstawowej w Baniach 2:0, drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kozielicach 1:1 , drużyna ze Szkoły Podstawowej 74 ze Szczecin 3:0.

Skład zespołu z Dębna: Patryk Dalidowicz - bramkarz, Dominik Piekarski, Tomasz Kulbicki - strzelił 4 bramki, Artur Szeptuch - strzelił 1 bramkę, Jakub Pliś - strzelił 1 bramkę, Hubert Wołczyński, Mateusz Owczarek, Miłosz Radziukiewicz, Marek Marczuk, Mateusz Jeliński.

Dziewczęta oraz chłopcy awansowali do Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej z pierwszego miejsca. Finał Wojewódzki dziewcząt odbędzie się w Wierzchowie w dniu 13.12.2017 r., natomiast chłopcy zagrają 15.12.2017 r. w Mrzeżynie.