Debiutancka płyta Zatora pt. ,,Mój punkt widzenia'' ma dzisiaj swoją premierę. Artysta właśnie wydał swój pierwszy album. W wywiadzie opowiada o nowej płycie, a także o życiowych i muzycznych doświadczeniach.

Dominik Zator na długo zapamięta ten dzień. Właśnie dziś 19 listopada ma miejsce premiera jego debiutanckiej płyty pt. ,,Mój punkt widzenia''.

Zator pochodzi z Czachowa i jak o sobie mówi – jestem prostym chłopakiem z prostym przekazem.
Przygodę z rapem zaczął w 2015 roku nagrywając utwór "Chojeńska elita" pod okiem producenta M.X.L i na jego bicie. Pomysł płyty zrodził się po nagraniu utworu "Wielkie dzięki", który okazał się pierwszym trackiem na powstającą płytę.

,,Mój punkt widzenia'' to album wprowadzający w przemyślenia i spostrzeżenia artysty. Płyta składa się z 15 utworów z czego 3 to bonusy. W utworach poruszone zostały aspekty: społeczne, patriotyczne, problemy codzienne rapera i jego bliskich. Nie zabraknie kawałków lajtowych, co ukazuje, iż album jest bardzo zróżnicowany.

- Płytę dedykuję wszystkim, którzy są geniuszami (geniuszami ciężkiej pracy). Ta praca w drodze do spełnienia marzeń jest czasami ciężka i kręta, lecz daje charakter potrzebny, by przebrnąć przez wszystkie problemy i czuć się spełnionym. Trzymając tę płytę w ręku wiedz, że czuję się spełniony – w końcu trzymasz moje marzenia – mówi Dominik Zator.

Muzykę na cały album skomponował M.X.L. Zdjęcia do produkcji wykonał Szymon Makówka a za oprawę graficzną płyty odpowiada Kuba Wojtach. Skrecze dograł DJ Hard Cut, za video odpowiedzialny jest Natrium Studio (Dawid Iwaniuk). Nagranie mix/mastering to również zasługa M.X.L'a. Singlami promującymi materiał są klipy do utworu ''Nie zapomnij'' oraz ''Nie czas na łzy''.

Płytę można nabyć bezpośrednio u artysty lub w pubie ,,Okrąglak.

Część dochodów zostanie przeznaczona na rehabilitację Rafała Będkowskiego kibica Pogoni Szczecin z FCh92.