Nie spoczywa na laurach i dalej pragnie realizować wyznaczone sobie cele oraz spełniać marzenia. Chef kuchni chojeńskiej restauracji Piastowska i restauracji hotelu Piast w Cedyni, Paweł Sojka, nie wyklucza w niedalekiej przyszłości wzięcia udziału w polskim programie typu reality show "Top Chef". Przed kilkom dniami natomiast,  klienci restauracji Piastowska w Chojnie mieli okazję skosztować kilku popisowych dań z autorskiej karty chefa kuchni Pawła Sojki.


Wciąż się kształci oraz poszerza swoją wiedzę jeżdżąc po całej Polsce i uczestnicząc w wielu kulinarnych stażach u najznamienitszych Chefów kuchni. Cedyński kucharz Paweł Sojka poprzeczkę stawia wysoko, a jego warsztat kulinarny pozwolił na stworzenie autorskiej karty menu, z której dania degustować można było przed kilkoma dniami w restauracji Piastowskiej w Chojnie.

- Stworzenie autorskiej karty menu było jednym z celów jakie sobie wyznaczyłem. Nie wykluczam, że kolejnym z nich będzie udział w castingu do programu telewizyjnego "Top Chef" związanego z tematyką kulinarną - mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem Paweł Sojka.

Jak przebiegał wieczór degustacyjny w restauracji Piastowska w Chojnie oraz jakie dania znalazły się w autorskiej karcie menu Pawła Sojki, przekonać i zapoznać się mogą Państwo oglądając poniższy filmik.

Czytaj także:
Degustacja potraw z autorskiej karty chefa kuchni Pawła Sojki zgromadziła tłumy [FOTO]