„Rolnik szuka żony” to program o prawdziwych ludziach, ich życiu i miłości rodzącej się w pięknych wiejskich plenerach. Uczestniczką IV już edycji programu jest piękna Małgosia, o względy której rywalizuje Paweł, mieszkaniec gminy Mieszkowice.


To już IV edycja emitowanego w TVP programu „Rolnik szuka żony”, który co sezon przed ekrany telewizorów przyciąga miliony telewidzów. O względy tytułowego rolnika bądź rolniczki rywalizują osoby z całej Polski.

Jedną z uczestniczek najnowszego sezonu programu, który ukaże się w jesiennej ramówce TVP1 jest 27- letnia Małgorzata z Podlasia, do której list napisał Paweł, mieszkaniec gminy Mieszkowice. Jak się okazało jego słowa urzekły jej serce, a spacerującą wczoraj po Mieszkowicach parę można było spotkać m.in. na lodach w tamtejszej Lodziarni Lucynka.

Z informacji opublikowanych na stronie internetowej programu, Małgosia szuka mężczyzny stanowczego, uśmiechniętego, skromnego lecz pewnego siebie, otwartego, z pasją i własnymi zainteresowaniami. Czy Paweł sprosta tym oczekiwaniom i zawładnie sercem młodej i pięknej fanki rolnictwa i szpilek? Tego dowiemy się już we wrześniu.

Zgodnie z regulaminem programu możemy domniemywać, że mieszkaniec Mieszkowic dotrwał już do 10 odcinka programu, w którym to rolnik odwiedza dom rodzinny wybranego kandydata, poznaje jego rodzinę oraz znajomych.

Odcinek zerowy czwartej edycji programu został wyemitowany 16 kwietnia br., natomiast dalsze losy bohaterów programu śledzić będą mogli Państwo już we wrześniu na antenie TVP1.