Dziś miało miejsce losowanie par w ramach rozgrywek Pucharu Polski ZZPN. Nasze drużyny poznały rywali, nie wszyscy mają powody do zadowolenia. Najtrudniejsze zdanie czeka Gavię, która będzie musiała zmierzyć się z trzecioligowym Energetykiem Gryfino.


Wiemy, z kim zagrają nasze drużyny w ramach IV rundy Pucharu Polski ZZPN. Morzycko Moryń, które w ubiegłym sezonie świetnie radziło sobie w tych rozgrywkach, zmierzy się na wyjeździe z SCRS Barlinek. Drużyna z Morynia jest faworytem pojedynku, gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej niż ich rywale.

Odra Chojna zmierzy się z Piastem Chociwel. To dobre losowanie dla piłkarzy z Chojny, obie drużyny grają rywalizują ze sobą w rozgrywkach wojewódzkiej okręgówki, jesienią w Chociwlu lepsi byli piłkarze Odry wygrywając 2:1. Czy powtórzą ten rezultat w meczu pucharowym?

Najtrudniejsze zdanie czeka zawodników Gavii, lider okręgówki zagra z Energetykiem Gryfino, który w tym sezonie występuje w rozgrywkach III ligi, gryfinianie będą zdecydowanym faworytem meczu.

Poniżej zestawienie par IV rundy Pucharu Polski ZZPN. Mecze rozegrane zostaną 3 marca o godzinie 14:00.


Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin
SALOS Szczecin - Chemik Police
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Rega Trzebiatów
Iskra Golczewo - Pogoń II Szczecin
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin
Chemik II Police - Kluczevia Stargard
Ina Ińsko- Gryf Kamień Pomorski
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów
Odra Chojna - Piast Chociwel
Sęp Brzesko - Vineta Wolin
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno
Zootechnik Kołbacz - Świt Szczecin
SCRS Barlinek - Morzycko Moryń
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz
AP Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino
Mechanik Warnice - Błękitni II Stargard