Spore zmiany na szczycie tabeli w regionalnej okręgówce. Ani lider, ani wicelider nie potrafili pokonać swoich rywali. Sytuację wykorzystał Sokół Pyrzyce, który dzięki wygranej przed własną publicznością, awansował na drugie miejsce w rozgrywkach.

Czcibor Cedynia podejmował na własnym boisku lidera rozgrywek Gavię Choszczno. I choć rywale przeważali, to byli wyjątkowo nieskuteczni. Czcibor wykorzystał swoją szansę i urwał cenne punkty faworytowi remisując 1:1. Drużyna z Cedyni zajmuje 8 miejsce w tabeli, z kolei Gavia nadal jest liderem, ale straciła przewagę nad rywalami. Dzięki wygranej Sokół Pyrzyce zrównał się punktami z zespołem z Choszczna. Kibiców z Choszczna martwi postawa Gavii, lider zremisował trzeci pojedynek z rzędu.
Świetnie spisał się Sokół Pyrzyce, wobec remisu Gavii pyrzyczanie stanęli przed szansą doścignięcia lidera w tabeli. Przeciwnik jednak był wymagający, w Unii Dolice drzemie spory piłkarski potencjał. Mecz dla Sokoła zaczął się wybornie, już w 4 minucie meczu Tomasz Sobolewski strzelił pierwszą bramkę i gospodarze objęli prowadzenie. Długo się nim nie cieszyli, jeszcze przed przerwą doszło do wymiany ciosów i padły aż trzy bramki, po pierwszych 45 minutach był remis 2:2.
W drugiej odsłonie meczu Sokół atakował i dominował na boisku, padały kolejne bramki, zarówno dla gospodarzy, jak i gości. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną pyrzyczan 4:3 i Sokół awansował na drugie miejsce w tabeli. Ma 29 punktów, tyle samo, co liderująca Gavia.
Swojej szansy na doścignięcie lidera nie wykorzystała Drawa Drawno, która przed własną publicznością podejmowała outsidera rozgrywek, Piasta Karsko. Wydawało się, że wygrana z ostatnią drużyną ligi to tylko formalność, ale w sporcie nie ma nic pewnego. Drawa nie zagrała najlepszego spotkania i zaledwie zremisowała 1:1, zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do lidera.