Aż 39 pojedynków zostanie rozegranych dzisiaj w ramach II rundy Pucharu Polski ZZPN.
O awans do dalszych gier będą dziś rywalizowały w bezpośrednim meczu piłkarze Czcibora Cedynia i Morzycka Moryń. Kto jest faworytem tej potyczki?


 
Już o godzinie 17:00 na stadionie w Cedyni zabrzmi pierwszy gwizdek spotkania pomiędzy miejscowym Czciborem a Morzyckiem Moryń. Zdecydowanym faworytem są przyjezdni, którzy z powodzeniem grają w rozgrywkach wojewódzkiej okręgówki i po czterech seriach spotkań zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Czcibor z kolei znajduje się na piątym miejscu w rozgrywkach A Klasy. Puchar Polski jednak rządzi się swoimi prawami i wielokrotnie byliśmy świadkami pojedynków, w których zdecydowani faworyci przegrywali z piłkarskimi kopciuszkami. Na pewno dla piłkarzy Czcibora będzie to mecz nie tylko o awans, ale również o prestiż w regionie, dlatego należy się spodziewać interesującego spotkania.
Fotoreporter Obserwatora Nadodrzańskiego będzie na tym meczu, niedługo po zakończeniu spotkania będzie można obejrzeć zdjęcia z tego arcyciekawego pojedynku.

Wśród pozostałych par PP ZZPN ciekawie zapowiadają się też mecze Ogniwa II Babinek z Błękitem Pniewo, Polonii Giżyn z Orłem Trzcińsko-Zdrój oraz Zielonych Zielin z Odra Chojna, czy też Grota Gardno z Czarnymi Lubanowo. Wcześniej rozegrane zostało już spotkanie pomiędzy teamami Aquila Szczecin i Tanowi Tanowo, po dogrywce wygrali gospodarze 3:1.