10 zespołów, blisko 100 zawodników i ponad 20 rozegranych meczów - tak w wielkim skrócie można podsumować II Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów, który w minioną niedzielę został rozegrany na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cedyni.


Organizatorami sportowego wydarzenia, które na trybunach cedyńskiej hali zgromadziło wielu kibiców był Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Czcibor Cedynia. W niedzielnych zawodach zmierzyło się 10 drużyn. Walka o zwycięstwo była zażarta, przy czym żaden z zawodników nie zapomniał o zasadzie gry fair play.

- Fajnie będzie wygrać, jednak przede wszystkim przyjechaliśmy na turniej z myślą o dobrej zabawie - komentowali w kuluarach piłkarze okolicznych drużyn.

Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Czcibor Cedynia I, która w ostatecznym rozrachunku pokonała drużynę Czcibor Cedynia II, 1-0. Na trzecim stopniu podium uplasowali się piłkarze drużyny Amigo, którzy już w połowie rozgrywanego meczu wysunęli się na prowadzenie nad drużyną Amatorów. Ci w ostatecznej klasyfikacji zajęli IV lokatę.

Miejsce tuż za podium kolejno wywalczyły drużyny:
V miejsce Stal Lipiany
VI miejsce Korona Klępicz
VII miejsce Armagedon
VIII miejsce Czcibor Cedynia III
IX miejsce Różyca Nawodna
X miejsce Oldboy Cedynia

Ponad to nagrody przyznano także w klasyfikacji indywidualnej. Królem strzelców II Halowego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów został Tomasz Kozioł (Stal Lipiany). Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Patryk Sim, zawodnika drużyny Czcibor Cedynia I. Po burzliwej naradzie Organizatorów i sędziego, najlepszym zawodnikiem turnieju ogłoszono Grzegorza Szczepanika z drużyny Amigo.