W drodze eliminacji z przesłuchań demo Paulina Cholewa zakwalifikowała się do finału XX Ogólnopolski Festiwal ,,Piosenka jest dobra na zimę”. Jubileuszowa edycja odbyła się 26.01.2018 r. w kinie ,,Wolność” w Szczecinku.


W kategorii 14-16 lat wystąpiła młodzież między innymi z Warszawy, Krakowa, Koszalina, Wrocławia, Konina, Poznania, Bytowa. Z pośród 13 finalistów, jury na czele którego stała liderka zespołu Lombard - Małgorzata Ostrowska wyłoniło cztery nagrodzone osoby, wśród których znalazła się gimnazjalistka z Chojny.
W godzinach wieczornych odbył się koncert laureatów, na którym Paulina odebrała wyróżnienie. Każdy festiwal to dla gimnazjalistki niezapomniana przygoda, olbrzymia dawka bardzo dobrej muzyki i cenne spotkanie z festiwalowymi przyjaciółmi.

W minionych tygodniach Paulina została również wyróżniona w XII Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych w Ińsku, chojnianka zdobyła I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Mieszkowicach, a także zakwalifikowała się do finału 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki ,,Dozwolone do lat 19”, który odbędzie się 03.02.2018 r w Stargardzie.