25. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia 2017 r. Zebrane środki przeznaczone zostaną na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten Okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Centrum Kultury w Chojnie zaprasza do współpracy osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami. Wystarczy, zgłosić się i wypełnić ankietę. Potrzebny do tego będzie Twój numer PESEL oraz zdjęcie. W przypadku braku zdjęcia, fotografię wykonasz na miejscu (II piętro, pokój 209)

Sztab dysponuje ograniczoną liczba wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów zastanów się dobrze czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału. Jeśli nie jesteś tego pewien zgłoś się jako wolontariusz pomagający w pracach organizacyjnych Sztabu.

Regulamin oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie. http://www.ckchojna.pl/2016/11/17/25-final-wosp-informacje-dla-wolontariuszy/#more-53940