To pierwsze tego typu wydarzenie na terenie powiatu gryfińskiego. I edycja chojeńskiego offroadu rodzinnego – "BIEG NA CZTERY ŁAPY" już w lipcu. Przed uczestnikami wydarzenia masa atrakcji oraz pełen humoru offroad rodzinny z udziałem czworonożnego pupila. Przyjdź, spędź miło czas i wesprzyj działania chojeńskiego Stowarzyszenia „Psijaciele”.


Chojeńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele” oraz Centrum Kultury w Chojnie zapraszają 1 lipca 2018 na I edycję chojeńskiego offroadu rodzinnego – „BIEG NA CZTERY ŁAPY„. Jest to pierwsze i jedyne w okolicy wydarzenie z okazji międzynarodowego dnia psa mające sportowo-rekreacyjny charakter. W ciągu całego dnia organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Podczas wydarzenia odbędą się targi prozwierzęce (mi. in. liczne stoiska z akcesoriami dla psów i kotów, produkty niedostępnie lokalnie), wystawa psa nierasowego, offroad: bieg na cztery łapy, liczne pokazy i prezentacje.

Celem tego wydarzenia jest promowanie działań jakie prowadzi stowarzyszenie oraz otwieranie się i poznawanie nowych produktów i usług. Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych dla Państwa licznych atrakcjach – gwarantujemy doskonałą zabawę i fantastyczne nagrody!

W programie:

12.00 – oficjalne otwarcie I edycji chojeńskiego offroadu rodzinnego – "BIEG NA CZTERY ŁAPY". Powitanie uczestników;
12.15 – rejestracja uczestników;
13.00 – rozpoczęcie wystawy psa nierasowego wraz z konkursem młodego prezentera;
14.30 – rozpoczęcie offroadu rodzinnego z psem;
17.30 – zakończenie offroadu rodzinnego z psem;
18.00 – ogłoszenie wyników wraz wręczeniem nagród uczestnikom biegu;
19.00 – oficjalne zakończenie I edycji chojeńskiego offroadu rodzinnego – "BIEG NA CZTERY ŁAPY".

Więcej o wydarzeniu w materiale wideo z Basią Bakalarczyk - członkinią Chojeńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele”.