Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi pierwszego wideo singla z debiutanckiej płyty Zatora pt. "Mój punkt widzenia" do utworu "Nie zapomnij".

ZATOR, to chłopak pochodzący z Czachowa, który w tym roku wkracza na scenę muzyczną z pierwszym debiutanckim albumem. Prosty chłopak z prostym przekazem -  jak sam o sobie mówi. Przygodę z rapem zaczął w 2015 roku nagrywając utwór "Chojeńska elita" pod okiem producenta M.X.L i na jego bicie. Pomysł płyty zrodził się po nagraniu utworu "Wielkie dzięki", który okazał się pierwszym trackiem na powstającą płytę.
Muzyka towarzyszy mu w życiu od małego i znaczy dla niego bardzo wiele. Pierwsze kawałki zaczął pisać w wieku 15 lat, były to początki buntów, które są naturalnym wynikiem dojrzewania.

"Mój punkt widzenia", bo taką nazwę będzie nosił album, który ukaże się na przełomie lipca - sierpnia. Za całą warstwę muzyczną odpowiada M.X.L, z którym ZATOR podjął współpracę. Płyta będzie składać się z 15 utworów, w których poruszone zostały aspekty: społeczne, patriotyczne, problemy codzienne rapera i jego bliskich. Nie zabraknie kawałków lajtowych, co ukazuje, iż płyta będzie zróżnicowana.

Teledyski promujące jego płytę to: "Nie zapomnij" muz: M.X.L, skrecze: DJ HARD-CUT, oraz "Mimo wszystko" ft. M.X.L, muz: M.X.L.
Zdjęcia na okładkę wykonał Szymon Makówka, a projekt okładki Jakub Wojtach. Za realizację i montaż klipów odpowiada Dawid Iwaniuk (Natriumstudio), skrecze to zasługa DJ.HARD-CUT'a .
Partnerami na płycie są: FCh'92, ono24.info, Nielegal, SKPS, Dj Hard Cut, hip-hop.pl, hiphopkultura.pl

Album będzie można nabyć u samego Zatora, bądź w barze OKRĄGLAK w Chojnie.