Podopieczni Piotra Janickiego z Akademii Piłkarskiej Morzycka Moryń zwyciężyli w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej rocznik 2004 i młodsi, który odbył się dzisiaj na hali sportowej w Nawodnej.


Głównym gościem turnieju była 8 miesięczna Kasia Jarosz wraz z mamą, dla której zorganizowane zostało charytatywne wydarzenie sportowe. Dziewczynka od urodzenia zmaga się z chorobą, jaką jest wada słuchy. 

Do sportowej rywalizacji w Nawodnej stanęło 7 drużyn. Choć w kuluarach wielu stawiało na zwycięstwo drużyny ze Szczecina, niepokonanymi natomiast okazali się piłkarze z Akademii Piłkarskiej Morzycka Moryń (18 pkt), zajmując tym samym I miejsce na podium. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze UKS Dębu Dębno (11 pkt), a z dorobkiem 10 punktów i III miejscem z Nawodnej wyjechała drużyna Świt Skolwin (10 pkt). Kolejno, następujące miejsca zajmowali:

- IV miejsce Osadnik Myślibórz (8 pkt)
- V miejsce UKS Łabędź Widuchowa (7 pkt)
- VI miejsce Dobrawa Mieszkowice (4 pkt)
- VII miejsce MKS Odra Chojna (1 pkt)

Nadal natomiast trwa licytacja koszulki reprezentanta Polski w piłce nożnej Kamila Grosickiego, zorganizowana przez Centrum Kultury w Chojnie, z której środki przeznaczone zostaną na leczenie małej Kasi Jarosz. Koszulkę z autografem "Grosika" licytować można poprzez adres email: ckchojna@gmail.com, Facebooka lub telefonicznie pod numerem 690 012 321.