Tradycyjnie podczas niedzielnych zawodów rowerowych w Przyjezierzu będą losowane wśród uczestników zawodów jak też i kibiców cenne nagrody a wśród nich dwa rowery i voucher do "Pensjonatu Pod Lipami" na weekendowy pobyt dla dwóch osób.
Wśród zawodników będzie rozlosowany rower górski GIANT TALON 3GE (29') o wartości 2.700,00 zł. a wśród kibiców rower trekkingowy KELLYS CARSON 10 o wartości 1.900,00 zł. Tak wspaniałe nagrody zostały ufundowane dzięki sponsorom imprezy którymi są: Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.; ENEA Oświetlenie; SGB Bank Spółdzielczy w Chojnie; Pensjonat Pod Lipami w Moryniu; sieć sklepów rowerowych www.coolbike.pl oraz dzięki dofinansowaniu z środków powiatu gryfińskiego.
W zawodach na dystansie 48 km weźmie udział Marek Dąbrowski - niekwestionowany autorytet w dziedzinie jazdy motocyklem rajdowym oraz samochodem rajdowym; Mistrz Świata i zdobywca Pucharu Świata w różnych dyscyplinach motocyklowych; wielokrotny uczestnik rajdu DAKAR; wraz z Jackiem Czachorem twórca i wieloletni zawodnik zespołu ORLEN TEAM. Będzie to drugi start tego zawodnika na naszych zawodach (poprzednio 26.03.2017 r.).
Serdecznie zapraszamy