Cedynia, a może Gryfino stanie się najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce. Głosowanie w ramach szóstej edycji plebiscytu Terra Flower Power właśnie się rozpoczęło. Głos może oddać każdy.


To już szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Z naszego regionu w konkursie udział biorą miasto Cedynia oraz Gryfino.

Pierwsze głosy już zaczęły spływać, i jak na razie na prowadzenie wysunęła się Cedynia.

Aby wziąć udział w plebiscycie należy wejść na stronę internetową www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl, wybrać nazwę miasta, na które chcemy oddać swój głos, a następnie kliknąć w napis "+oddaj głos".

- Wygrana w plebiscycie to nie tylko nagrody rzeczowe - zaznacza Krzysztof Nowak, przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni. - Dla nas najważniejszą wygraną będzie satysfakcja mieszkańców, że miasto w którym zamieszkują stanie się najpiękniej ukwieconym miejscem w całej Polsce - wyjaśnia Krzysztof Nowak. - Dlatego bardzo serdecznie zachęcam do oddawania głosów - dodaje.

Głosowanie w ramach plebiscytu potrwa do 21 sierpnia br, a każdy z mieszkańców może oddać jeden głos dziennie.