Frekwencja dopisała pomimo deszczu i chłodu. Było rodzinnie, magicznie i kolorowo.

Dzięki temu impreza wywołała pozytywny odbiór wśród uczestników, gości i wystawców. Klimat tworzyli wszyscy znajdujący się na placu. Całości dopełniały kolorowe stoiska z rękodzielnictwem, tradycyjnymi świątecznymi potrawami, ozdobami, stroikami, bombkami, kartkami  i barwnymi upominkami.

JARMARK ŚWIĄTECZNY od wielu lat doskonale wpisuje się w Kalendarz  Imprez Centrum Kultury w Chojnie. W tym roku po raz pierwszy został połączony z MIKOŁAJKAMI. Na plenerowej scenie zaprezentowali się lokalni artyści i zaproszeni goście. Pojawili się tancerze, śpiewacy, muzycy i zespoły wprowadzając w klimat nadchodzących świąt.


Zagroda Mikołaja z reniferem przyciągała jak magnes nie tylko najmłodszych. Ekipa Świętego Mikołaja w tym roku, by być bardziej widoczna, pojawiła się na wysokich szczudłach i obdarowywała dzieci balonowymi „cudeńkami". Pracownicy Centrum Kultury na czele z Elfiną przeprowadzili wiele zaskakujących gier i konkursów. Magia zbliżających się świąt udzieliła się wszystkim. Uczestnicy zajęć świetlic środowiskowych ubierali choinki własnoręcznie przygotowanymi ozdobami.


Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie, Pani Andrzejczyk pragnie podziękować Wszystkim, którzy poprzez swoje zaangażowanie, prezentacje na scenie, wszelką pomoc i liczną obecność przyczynili się  do tworzenia lokalnych tradycji związanymi z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.