Zawodnicy Morzycka Moryń w spotkaniu VIII kolejki rozgrywek wojewódzkiej okręgówki mimo nie najlepszej pogody wykorzystali atut własnego boiska zwyciężając z drużyną Błękitni II Stargard 8-1.

Podopieczni trenera Piotra Jnickiego w dzisiejszym meczu zdecydowanie przeważali nad drużyną ze Stargardu, nie zawodząc tym samym swoich fanów.

Już w pierwszej minucie gry, zawodnicy Morzycka wyszli na prowadzenie po bramce kapitana drużyny - Marcina Ropiejko.

Ta bramka nie spodobała się pilkażom Błękitnych II Stargard, którym już w drugiej minucie sędzia pokazał czerwoną kartkę.

Mimo prowadzenia Morzycko nadal atakowało i regularnie podwyższało liczbę strzelonych bramek.

Morzycko Moryń wciąż jest niepokonaną na własnym boisku drużyną, zajmując w tabeli rozgrywek 1 miejsce.