Już 14 lipca Pogoń Szczecin zainauguruje nowy sezon ligowy w Szczecinie. Na początek Portowcy zmierzą się z krakowską Wisłą. Obecnie trwa sprzedaż biletów na mecz, jednak dzięki akcji „Bitwy Powiatów” wejściówki będzie można nabyć za symboliczną złotówkę. Sprawdź co należy zrobić.


O bilety za złotówkę „biją się” między sobą dwa powiaty. Na klubowym facebooku Pogoni Szczecin dzisiaj rozpocznie się pojedynek, który potrwa do piątku 7 lipca do godz. 9.00. Zgodnie z akcją o bilety za złotówkę „biją się” między sobą dwa powiaty. Pojedynek polegać będzie na zebraniu jak największej liczby reakcji przyporządkowanej do danego powiatu. Uwaga: liczą się tylko reakcje pod postem głównym (bez reakcji w udostępnieniach posta).

W pierwszej serii o bilet za 1 zł na mecz z Wisłą Kraków powalczą fani z powiatów: gryfińskiego i stargardzkiego. Głosować mogą wszyscy kibice Pogoni, ale w interesie mieszkańców danego powiatu jest to, aby informować o meczu i zachęcać do głosowania swoich znajomych.

Wynik pojedynku ogłoszony zostanie w piątek 7 lipca br. Zwycięski powiat, którego mieszkańcy otrzymują tytuł „Gościa specjalnego”  będą mogli od tego momentu nabywać wejściówki na mecz Pogoni z Wisłą Kraków za symboliczną złotówkę.

Zakończeniem akcji będzie podsumowanie i nagrodzenie tych powiatów, które najchętniej brały udział w naszej akcji, a więc pojawiały się najliczniej na stadionie.