Informujemy, że od 8 marca 2021 r. poszerzamy swoją ofertę czytelniczą o dostęp do 63000 ebooków, znajdujących się w bazie Legimi. Mamy nadzieję, iż w panujących obecnie trudnych czasach, oferta ta spotka się z zainteresowaniem. Dostęp do bazy ebooków jest bezpłatny.
 
Aby otrzymać unikalny kod uprawniający do bezpłatnego korzystania z Legimi należy posiadać ważne i aktywne konto Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnie.
 
Czytelnik zakłada konto w Legimi na stronie: http://www.legimi.pl/zachodniopomorskie/ podając kod otrzymany z biblioteki, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło – od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni (np. 08.03.2021-08.04.2021).
 
Czytelnik może skorzystać z jednego kodu na miesiąc. Ilość kodów dostępnych dla Czytelników na dany miesiąc jest ograniczona. Biblioteka chojeńska aktualnie posiada 10 kodów dostępu. Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail.