Czcibor rozgromił Czarnych w iście hokejowym stylu, w tym meczu bohaterem był Przemysław Bandyszewski, który strzelił aż pięć bramek. Wysoko wygrał też Grot Gardno. Przegrała natomiast Iskra Banie, która długo liderowała w rozgrywkach, a teraz zajmuje w tabeli dopiero 6 miejsce.

Czcibor Cedynia wciąż liderem rozgrywek A klasy. W miniony weekend piłkarze z Cedyni grali wyjazdowy mecz z Czarnymi Czarnówko, ale nawet najwierniejsi kibice nie spodziewali się takiego pogromu. Zwycięstwo 10:2 było wyjątkowe. Pięć bramek dla Czcibora strzelił Przemysław Bandyszewski, hattricka zaliczył też Arkadiusz Bronakowski. Po jednym trafieniu dorzucili Krzysztof Hoszowski i Jacek Kwaśniewski.

Czcibor utrzymał prowadzenie w tabeli, ma tyle samo punktów co wicelider, Witniczanka Witnica, która w sobotę przed własną publicznością rozgrywała arcytrudne spotkanie z Iskrą Banie. Gospodarze zagrali świetne spotkane i pokonali team z Bań aż 4:0. Szczególnie postawa gości w tym meczu zaskakuje, Iskra przez większą część rundy jesiennej prowadziła w rozgrywkach, grała wyśmienicie, ale ostatnio prezentuje się dość słabo. Po serii ostatnich spotkań Iskra spadła aż na 6 pozycję w tabeli.

Świetne spotkanie rozegrał też w miniony weekend Grot Gardno, który na własnym boisku rozgromił Koronę Klępicz aż 7:0. Wygrał także Energetyk II Gryfino z LUKS Krzywin 3:0 i zajmuje 3 miejsce w tabeli.