Słabo wypadły drużyny z powiatu gryfińskiego w 4. kolejce spotkań regionalnej okręgówki. Orzeł i Mieszko przegrali swoje pojedynki, punkty zainkasowało tylko Ogniwo Babinek.

 

Ogniwo Babinek podejmowało przed własną publicznością Polonię Giżyn. Nie było to porywające spotkanie, ale to gospodarze okazali się lepszą drużyną. Wygrali 2:0, obie bramki padły po zasłużonych rzutach karnych. Tym samym Ogniwo zainkasowało kolejne punkty w rozgrywkach i obecnie po czterech kolejkach zajmuje 8. miejsce w tabeli.

Słabo zaprezentowały się dwie inne drużyny z naszego powiatu. Mieszko Mieszkowice uległ Kłosowi Pełczyce 3:1. Przez chwilę można było mieć nadzieję na lepszy rezultat. Wprawdzie to gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę, ale szybko do stanu 1:1 doprowadził Mariusz Baczyński. Z czasem Kłos jednak zaczął dominować na boisku i zdobył kolejna dwa gole.

W trudnej sytuacji znajduje się inna nasza drużyna, po rozegranych czterech meczach Orzeł Trzcińsko-Zdrój zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, ma na swoim koncie zaledwie 2 punkty. W miniony weekend piłkarze Orła grali wyjazdowy pojedynek z Sokołem Pyrzyce i mecz ten przegrali 3:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla Orła zdobył Piotr Mazur z rzutu karnego.