Kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w środę 6 grudnia na odcinku drogi pomiędzy Barlinkiem, a miejscowością Ożar. 


Myśliborska policja wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia do jakiego doszło na jednej z drug w gminie Barlinek niedaleko miejscowości Ożar.

- Mogę potwierdzić, że takie zdarzenie w dniu dzisiejszym miało miejsce - informuje nas dyżurny Policji w Myśliborzu, asp. Szymon Bułgajski. - Kierowca został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego  do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim z podejrzeniem urazu kręgosłupa - dodaje. 

To nie jedyne niebezpieczne zdarzenie drogowe, które miało miejsce dziś w naszym regionie. W Barlinku na ul. Strzeleckiej bus zderzył się z samochodem osobowym. Na skutek  zdarzenia cztery osoby zostały ranne. 

Do niebezpiecznej kolizji doszło także w pobliżu miejscowości Pniewo w pow. gryfińskim.
Z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia wynika, że kierowca samochód osobowego marki BMW po zderzeniu z AUDI Q7 wypadł z drogi i wjechał w pole. 

Policja ostrzega, jesień to pora roku, która swoją zmiennością może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców. Intensywne opady deszczu, mgła oraz wcześnie zapadający zmierzch ograniczają widoczność na drodze. Mokra śliska nawierzchnia, jak również poranne przymrozki nie sprzyjają kierującom, którzy muszą wykazać się wielką ostrożnością.