Na 3 miesiące został aresztowany 19 letni mieszkaniec Gryfina, który pod koniec miesiąca czerwca 2016 r, wspólnie i w porozumieniu z inną osobą dokonał napadu rabunkowego na młodym mieszkańcu naszego miasta. Za dokonanie rozboju Patrykowi S. grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.






Działali wspólnie i w porozumieniu


Pod koniec miesiąca czerwca około godz.3.00 w rejonie Parku Miejskiego i ulicy Łużyckiej 19 letni Patryk S. działając wspólnie i w porozumieniu z inną ustaloną osobą, poprzez zadanie uderzenia twardym przedmiotem w tył głowy doprowadził do stanu bezbronności Patryka K. mieszkańca naszego miasta po czym dokonał kradzieży przedmiotów w postaci telefonu komórkowego Huawei,, słuchawek do telefonu, butów oraz czapki z daszkiem wszystko wartości około 330 zł.

Wytypowanie i ustalenie sprawców rozboju gryfińskim kryminalnym zajęło kilkanaście godzin. Policjanci zatrzymali jednego ze sprawców napadu. Zatrzymanie drugiego sprawców to kwestia czasu.

Sąd Rejonowy w Gryfinie na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie i Prokuratury Rejonowej w Gryfinie aresztował na trzy miesiące 19 letniego Patryka S. Za dokonanie rozboju grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.