Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zatrzymali 33-latka, który posiadał znaczne ilości substancji psychotropowej. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli 200 gramów amfetaminy. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd już zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Myśliborscy kryminalni podczas ustaleń operacyjnych wytypowali jedno z mieszkań znajdujących się na terenie gminy Myślibórz, gdzie miały być przechowywane narkotyki. Realizując sprawę, funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i przeszukali pomieszczenia mieszkalne, które zajmował 33 – latek. Podczas tych czynności policjanci, sprawdzając w aneks kuchenny, znaleźli tam i zabezpieczyli 200 gramów substancji psychotropowej tj. amfetaminy oraz wagę.

Obecny w mieszkaniu 33 – latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu myśliborskiego usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 3 miesiące 33- latek spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.