Znamy wyniki zdawalności kursantów, którzy starają się o prawo jazdy. Okazuje się, że najlepszy nauczyciel w powiecie gryfińskim, swoją szkołę ma w Chojnie. To Andrzej Kowal, który jest liderem zarówno w kwestii przygotowania do egzaminów teoretycznych, jak i praktycznych.

Jak skuteczne są ośrodki kształcenia kierowców w powiecie gryfińskim? Są już dane z pierwszego kwartału tego roku. jak się okazuje, najlepszym nauczycielem jest szkoła Nauka Jazdy Andrzeja Kowala z Chojny. Jego kursanci przygotowujący się do egzaminów na prawo jazdy kategorii B w części teoretycznej zdają ze skutecznością 80%, w części praktycznej skuteczność wynosi 39%. Obie statystyki są najwyższymi w całym powiecie gryfińskim.

W części teoretycznej drugą pod względem zdawalności szkołą jazdy jest AUTO PLUS Krzysztofa Florka z Gryfina (zdawalność 72%), na trzecim znajduje się Wojciech Krupa ze Strzelczyna (gm. Chojna) ze zdawalnością 71%.

W części praktycznej za plecami Andrzeja Kowala znajduje się szkoła AUTO PLUS Krzysztofa Florka ze zdawalnością 37%. Na trzecim miejscu znajdują się dwie szkoły: DELTA Roberta Cywika z Gryfina oraz Nauka Jazdy Ryszarda Perwela z Chojny – obie mogą się pochwalić zdawalnością 29%.