Rano dokonali kradzieży, ale policyjni dochodzeniowcy szybko ustalili podejrzanych. Przed chwilą w Osinowie Dolnym zakończył się pościg, była szybka jazda, pisk opon i nieugięci policjanci.


Pościg za uciekającymi mężczyznami był efektem wcześniejszych zdarzeń. Przed południem na terenie Lubiechowa Dolnego dokonano kradzieży. Policja nie zdradza szczegółów i nie informuje, co padło łupem rabusiów. Dobrze wykonana praca operacyjna pozwoliła na szybkie wytypowanie podejrzanych.

Finał zdarzenia miał miejsce przed chwilą w Osinowie Dolnym, tu zakończył się pościg dwóch policyjnych nieoznakowanych pojazdów za samochodem podejrzanych. Mężczyznom nie udało się przechytrzyć stróżów prawa. Zostali zatrzymani, w rękach śledczych są cztery osoby.

- Potwierdzam zdarzenie i fakt zatrzymania czterech mężczyzn, z uwagi na dobro śledztwa nie zdradzamy szczegółów – mówi Grzegorz Klimek, oficer prasowy gryfińskiej komendy policji.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawa może być rozwojowa i że kradzież w Lubiechowie Dolnym prawdopodobnie nie jest pierwszym przestępstwem, o jakie podejrzana jest szajka.