24 kwietnia wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu wzięli udział w kwalifikacjach wstępnych do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „WYGRAJ SUKCES” w Tarnobrzegu. W bieżącym roku do konkursu zgłosiło się ok. 2500 uczestników z całej Polski.
W pierwszym etapie przesłuchań, które odbyły się   w Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach, o nominacje do zielonogórskiego półfinału rywalizowało ok. 60 uczestników, min. z Gorzowa, Kostrzyna, Lipian, Rzepina, Słubic i Morynia. Komisja mogła nominować  tylko 13 osób. Wśród nich jest nasza wokalistka Agata Kowalczyk. Półfinał odbędzie się 24 maja w Zielonej Górze. Ponadto z moryńskich wokalistek została wyróżniona Zofia Płowik za aranżację sceniczną piosenki i precyzyjne dźwięki.   
            MOK w Moryniu reprezentowały również: Julia Makówka (znalazła się na liście wśród najwyżej punktowanych wokalistek), Hanna Cieślak, Hanna Wołodźko, Zuzanna Szeremeta, Agata Kwiecień, Giannis Podgórny. Serdecznie gratulujemy wokalistom bardzo dobrych występów i życzymy dalszej wytrwałej pracy wokalnej.