Możecie przyczynić się do sukcesu gryfińskiej szkoły. Trzeba tylko oddać głos w plebiscycie. Nagroda jest niemała, szkoły walczą o łączną kwotę 120 tysięcy złotych. Dzięki tym środkom będzie można dokonać zakupów na potrzeby bibliotek.

Głosowanie będzie trwało jeszcze przez ponad trzy tygodnie. Dziesiątki szkół z całej Polski walczą o pieniądze na doposażenie bibliotek. Z naszego regionu do plebiscytu organizowanego przez Empik wystartowała tylko jedna placówka, to Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie.

Aż 10 bibliotek szkolnych, które zdobędą najwięcej głosów w plebiscycie znanej sieci sklepów sprzedających m.in. książki, otrzyma od Empiku w sumie ok. 120 tysięcy złotych na zakup nowych tytułów!

Obecnie liderem głosowania jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy z Piastowa z 2028 głosami. Gryfińska szkoła głosów ma zaledwie 133 i zajmuje odległe miejsce. Jest jednak jeszcze sporo czasu, by wesprzeć uczniów walczących o książki dla swojej biblioteki.

Głosować na szkołę z naszego regionu można tutaj: http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-3-im-noblistow-polskich-w-zespole-szkol-w-gryfinie/