Dzień Dziecka wypada w tym roku w piątek, więc jest to świetna okazja do rozpoczęcia weekendowego wyjazdu. Z okazji zbliżającego się święta PKP Intercity przygotowało niespodziankę dla najmłodszych podróżników. 


Z myślą o najmłodszych i w związku ze zbliżającym się świętem PKP Intercity przygotowało na Dzień Dziecka niespodziankę - bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży oraz tańsze bilety dla ich opiekunów. 

Oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity” obejmuje dzieci, które urodziły się w 2002 roku i później. Bezpłatnie będą mogły one podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity. Aby skorzystać z możliwości darmowego przejazdu, wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Bilety dla najmłodszych będą dostępne od wtorku 15 maja 2018 roku.

Podróżowanie koleją 1 czerwca br. może być także bardzo korzystne cenowo dla całej rodziny w związku z ofertę dla rodzin, dzięki której opiekunowie dzieci mogą liczyć na bilety tańsze o 30 procent. Aby skorzystać z Biletu Rodzinnego wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.