Szczęśliwie dla Ogniwa Babinek zakończyła się ostatnia kolejka rozgrywek klasy okręgowej. Po bramce w 91 minucie meczu team z Babinka wygrał i utrzymał fotel ligowego lidera. Bohaterem meczu był Rafał Gnap.

Piłkarze z Babinka z dużymi nadziejami jechali na ostatni mecz rundy jesiennej do Suchania. Zwycięstwo zapewniały Ogniwu utrzymanie się na pozycji lidera w rozgrywkach klasy okręgowej. Tymczasem miejscowy Orkan postawił twarde warunki, a z przebiegu meczu nie wynikało, że w Suchaniu gra lider. Ogniwo świetnie zagrało natomiast końcówkę meczu, czego efektem była strzelona w 91 minucie meczu bramka, do siatki rywali trafił Rafał Gnap.
Dzięki zwycięstwu 1:0 Ogniwo zostało liderem rozgrywek po rundzie jesiennej i jest jednym z faworytów do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.
Niezwykle dramatycznie było również w Trzcińsku-Zdroju, miejscowy zespół grał na zakończenie jesieni z jednym z faworytów do awansu, Gavią Choszczno. Gospodarze prowadzenie objęli już w 3 minucie po bramce Damiana Wojciechowskiego. Dwie minuty później mogło być już 2:0 dla Orła, lecz karnego nie trafił Andrzej Szot. W 11 minucie Gavia strzeliła wyrównująca bramkę, ale w 13 minucie meczu zrehabilitował się Andrzej Szot i trafiając do siatki gości wyprowadził Orła na prowadzenie 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.
W drugiej odsłonie potyczki w 72 minucie trafiła Gavia i było 2:2. W 85 minucie Orzeł po raz trzeci w tym pojedynku wyszedł na prowadzenie i wydawało się, że dowiezie prowadzenie do końca meczu, ale w 89 minucie goście ponownie odpowiedzieli trafieniem (bramkę zdobył Mateusz Piekarek) i mecz zakończył się remisem 3:3.
Swój mecz wygrali Zieloni Zielin pokonując na wyjeździe Sępa Brzesko. Mieszko Mieszkowice zremisowało przed własną publicznością 2:2 z Sokołem Pyrzyce.