Zakończyły się już rozgrywki IV ligi zachodniopomorskiej. W ostatniej serii spotkań Morzycko Moryń pokonało na wyjeździe Olimpa Gościno. Jedyną bramkę w meczu zdobył Maciej Ropiejko.

Morzycko po ostatniej, dość niespodziewanej porażce, pojechało do Gościna się zrehabilitować. Fani zespołu z Morynia liczyli na efektowne zwycięstwo, rywal to jedna z najsłabszych drużyn w rozgrywkach i to Morzycko było faworytem spotkania.

Mimo dużego zaangażowania w grę i sporej przewagi na boisku, przez cała pierwszą połowę nie padła żadna bramka. Morzycko nie potrafiło znaleźć sposobu na defensywę gospodarzy. Przełamanie przyszło dopiero po zmianie stron, w 55 minucie meczu po bramce kapitana moryńskiej jedenastki, Macieja Ropiejki, Morzycko objęło prowadzenie. Jak się okazało, była to jedyna bramka w meczu i goście ulegli Morzycku 0:1.

Nasza drużyna po rundzie jesiennej zajmuje drugie miejsce w tabeli, do lidera – Bałtyku Koszalin, traci 4 punkty.

Na ostatnim miejscu w rozgrywkach znajduje się natomiast Osadnik Myślibórz, który przegrał 16 z 17 rozegranych pojedynków. W miniony weekend kibice Osadnika znów musieli przełykać gorycz porażki, tym razem z Iskrą Białogard. Porażka o tyle bolesna, że to piłkarze z Myśliborza mieli w tym meczu przewagę. Zmarnowali kilka stuprocentowych sytuacji strzeleckich, do bramki rywali trafili dwukrotnie. Mimo bramek Łukasza Małowieckiego i Jacka Jareckiego Osadnik przegrał 2:3.

PC Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek
Ze względu na ciągłe odpady deszczu i zły stan murawy na stadionie w Stargardzie mecz został odwołany.