Morzycko zremisowało z Sokołem Karlino w szlagierze IV ligi. Drużyna z Morynia nadal jest liderem rozgrywek, ale ma już tylko jeden punkt przewagi nad zespołem z Koszalina. Przegrał natomiast Osadnik Myślibórz, na otarcie łez bramkę dla outsidera strzelił Jacek Jarecki.

Morzycko Moryń pojedynek w ramach 13 kolejki spotkań IV ligi zagrało w Karlinie z miejscowym Sokołem. Gospodarze to trzecia drużyna rozgrywek, która podobnie jak Morzycko, w obecnym sezonie przegrała tylko dwukrotnie.
Pojedynek pomiędzy Sokołem a Morzyckiem był meczem walki, do przerwy jednak kibice miejscowych nie mieli okazji zobaczyć żadnej bramki. Pierwsza bramka padła w 55 minucie, gospodarze objęli prowadzenie stawiając zawodników z Morynia w trudnej sytuacji. Morzycko nie mając nic do stracenia, zaczęło grać odważniej. Opłaciło się! W 82 minucie spotkania wyrównującą bramkę zdobył Szymon Trubicki. Mecz zakończył się remisem 1:1 i podziałem punktów. Morzycko, mimo wygranej Bałtyku, nadal jest liderem rozgrywek, ale przewaga nad drugim zespołem w tabeli zmalała do zaledwie jednego punktu.
Kolejną, dwunastą porażkę, zanotował Osadnik. Team z Myśliborza nie sprostał Sparcie Węgorzyno, przegrał 3:1 i nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jedyną bramkę w meczu zdobył Jacek Jarecki.