Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze z Gryfina podczas Maratonu Puszczy Goleniowskiej. Nasi biegacze startowali na wszystkich trzech dystansach.

Krzysztof Czosnowski zajął wysokie piąte miejsce w Maratonie Puszczy Goleniowskiej, który w minioną sobotę rozegrany został w Kliniskach Wielkich. Na trudnej, przełajowej trasie zawodnik reprezentujący Gryfino osiągnął czas 3:16:27. W swojej kategorii wiekowej (M 30-39) Krzysztof Czosnowski został sklasyfikowany na pierwszym miejscu! Na ósmym miejscu przybiegł Marcin Janiszyn (w kategorii M 30-39 zajął drugie miejsce).

W rywalizacji na dystansie półmaratonu na najwyższym stopniu podium stanął Rafał Wilk. Czas, jaki osiągnął to 1:19:34. Na trzecim miejscu w półmaratonie sklasyfikowany został Grzegorz Pluta z Nowego Czarnowa (czas 1:26:57).

W ćwierćmaratonie najlepszym zawodnikiem z Gryfina był Piotr Surdacki, który zajął 13 miejsce z czasem 0:48:50.