Znamy hasło z jakim będą podróżować polscy piłkarze podczas Euro 2016 Polscy kibice wybrali slogan, który będzie towarzyszyć piłkarzom Adama Nawałki po

Więcej
PIAST-POGOŃ 2:1 Wynik jest fatalny i trudny do zaakceptowania

2016-05-01 21:21

- Trudno się rozmawia po meczu, w którym przegrywa się z wiceliderem, a rozgrywasz najlepszy mecz wyjazdowy w tym roku. Mieliśmy okazje, a Piast zdobył bramkę. Wynik jest fatalny i trudny do zaakceptowania - powiedział po meczu z Pi

Więcej
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 	1 : 4 [Fotorelacja]
Trwa ogólnopolski zlot motoryzacyjny w Wilczych Laskach

2016-05-01 12:18

Swąd wysokooktanowej benzyny i palonych opon miesza się z zapachem kiełbasek pieczonych na grillach, czyli majówka z SCS Szczecinek na lotnisku w Wilczych Laskach. Na gości czeka moc atrakcji. Na terenach lotniska Wi

Więcej
Morzycko Moryń  - Arkonia Szczecin   1 : 1 [FOTORELACJA]

Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 1 : 1 [FOTORELACJA]

2016-04-30 22:10

MORZYCKO MORYŃ - Arkonia Szczecin 1 : 1 Do 17 minuty 0 : 0 40 minuta 1 : 0 Tomasz Kwaśniewski 73 min 1 : 1

Więcej
Rowerzysto – pamiętaj o ubezpieczeniu

Dla wielu z nas weekend majowy jest idealnym momentem na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Cieplejsze i dłuższe dni zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Korzystając z rowerów pamiętajmy jednak o ubezpieczeni

Więcej
Żeglarze ruszyli na wodę! Marina rozpoczęła sezon [ZDJĘCIA]

2016-04-30 21:30

Na Wyspie Grodzkiej zainaugurowała swój pierwszy pełny sezon North East Marina Szczecin. Do portu przypłynęły już pierwsze jednostki, na które czekało sporo atrakcji.Długi weekend to czas aktywnego wypoczynku

Więcej
Siatkówka. Mecz Gwiazd z mistrzem świata na parkiecie

2016-04-30 12:41

W tym roku celem akcji jest zbiórka pieniędzy na sprzęt ratujący życie małych podopiecznych. W Meczu Gwiazd zagra m.in. Krzysztof Ignaczak, mi

Więcej
Co powoduje cellulit i jak skutecznie z nim walczyć?

2016-04-29 20:32

Cellulit jest aktualnie najczęściej występującym defektem estetycznym skóry kobiet. Szacuje się, że boryka się z nim nawet do 90% kobiet. W większości pr

Więcej
Morzycko Moryń zagra z FC Barceloną.

2016-04-29 16:34

Młodzi piłkarze Morzycka wystąpią w maju w TURNIEJU ARKONIA CUP 2016 w gronie drużyn z EKSTRAKLASY! Skład turnieju: 1.Arkonia Szczecin 2.Pogoń Szczecin 3.Lech Poznań 4.Śląsk Wrocław 5.Górnik Zabrze 6.Arka Gdynia 7.FC Barcelona 8.Akademia