Sport

1 połowa Polska - Niemcy 0:0 Zobacz zdjęcia z drugiego meczu reprezentacji! [FOTORELACJA]

2016-06-16 22:00

EURO 2016 Polska - Niemcy. Na stadionie Stade de France w Saint-Denis, Paryżu we Francji zmierzą się 16 czerwca o godz. 21 reprezentacja Polski i Niemiec. Obie drużyny na swoim koncie dotychczas zebrały po trzy punkty na Euro 2016. W

Więcej
Postawił 95 tys. zł na wygraną Polski z Niemcami!

2016-06-16 18:19

Jeden z kibiców postawił dokładnie 95 tysięcy złotych na to, że Polska wygra w pojedynku z Niemcami. Jeśli podopieczni Adama Nawałki zgarną trzy punkty, to mieszkaniec Krakowa otrzyma dokładnie 447 tysięcy 678 złotych. O wysok

Więcej
Gramy u Siebie! [VIDEO]

2016-06-16 17:19

Nasi w Paryżu przed meczem! Zobacz, gramy u siebie!

Więcej
Nasi w Paryżu! [FOTORELACJA]

2016-06-16 16:39

Paryż, Ile-de-France Nasi kibice z Chojny przed meczem POLSKA - NIEMCY !

Więcej
Kto wygra? Na pewno ktoś z WAS! [KONKURS]

2016-06-16 08:57

Kibicuj i wspieraj razem z Nami Polską Reprezentację podczas dzisiejszego meczu Polska - Niemcy. Wytypuj wynik dzisiejszego meczu i odbierz nagrody! Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszym KONKURSIE?

Więcej
50 Lat Minęło jak jeden dzień

2016-06-15 22:42

50-lecie Koła PZW MieszkowiceW ostatnią niedzielę, 12 czerwca 2016 roku Zarząd Koła PZW w Mieszkowicach zorganizował zawody wędkarskie z okazji jubileuszu 50-lecia swojego istnienia. W zawodach uczes

Więcej
Kto powinien zagrać z Niemcami: Łukasz Fabiański czy Artur Boruc?

2016-06-15 21:23

W czwartkowym meczu z Niemcami z powodu kontuzji nie zagra Wojciech Szczęsny. Adam Nawałka nie zdecydował jeszcze kto na Stade de France stanie w bramce - Artur Boruc czy Łukasz Fabiański?  P

Więcej
Kadra Nawałki nie boi się Niemców!

2016-06-15 19:05

W polskiej bramce na pewno nie stanie w meczu z Niemcami Wojciech Szczęsny, którego pokonała kontuzja uda. Adam Nawałka opracował plan taktyczny i chce, aby mecz potoczył się według naszego scenariusza.

Więcej
David Niepsuj nowym obrońcą Pogoni Szczecin

2016-06-15 15:24

David Niepsuj, 20-letni młodzieżowy reprezentant Polski, podpisał trzyletni kontrakt z Pogonią Szczecin. Niepsuj jest prawym obrońcą, ale może też grać na lewej flance. Posiada polskie i niemieckie

Więcej
Będzie się działo! Będzie zabawa!

2016-06-14 22:32

Restauracja Viktoria na plaży w Moryniu - Zaprasza! Rozpoczęcie lata 2016 - już 17.06  startujemy o 21.00! Wjazd za FREE!Oj! Będzie się Działo! Będzie Zabawa! Radio ES