Sport

Genialny mecz, na Morzycko nie ma mocnych. Nawet z II ligi.

2017-05-03 21:14

Tej wiosny Morzycko Moryń wciąż zaskakuje. Najpierw doskonała postawa w Pucharze Polski, teraz świetna passa w lidze. Dzisiaj w meczu na szczycie i na gorącym terenie nasz team zremisow

Więcej
Zootechnik imponująco walczy. Odrzanka z porażką

2017-05-02 07:22

To jedna z najbardziej ambitnie grających drużyn w okręgówce, Zootechnik Kołbacz znów wygrał swoje spotkanie. I choć szanse na utrzymanie się w rozgrywkach ma niewielkie, nie można odmówić drużyn

2017-04-30 21:14

Panicz zagrał od pierwszych minut, ale to kapitan Morzycka był dzisiaj głównym aktorem na boisku. Wczoraj swoje mecze zagrała Odra, Czarni i Błękit Pniewo. Ci ostatni niespodziewanie pokonali na wyjeź

Więcej
SENSACJA! Morzycko ograło Pogoń Szczecin w PP!

2017-04-19 19:58

Kopciuszek z Morynia, który na co dzień gra w lidze okręgowej, pokonał trzecioligową Pogoń II Szczecin. Mecz rozegrano w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski ZZPN.

Więcej
Mecz Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin [NA ŻYWO]

2017-04-19 16:50

Zapraszamy Państwa do oglądania transmisji na żywo z ćwierćfinałowych potyczek w Pucharze Polski ZZPN. O awans do kolejnej rundy piłkarze Morzycka Moryń rywalizują z drużyną Pogoni II Szczecin. Zwycięska druży

Więcej
W Kołbaczu święta dziś nie będzie! [FOTORELACJA]

2017-04-15 16:05

Mieli nadzieję na kolejne punkty, ale Iskierka była zbyt silna. Na boisku robiła co chciała i tylko szczęście sprawiło, że mecz nie zakończył się dwucyfrową porażką.

Więcej
Iskra Banie przegrywa u siebie, padło aż 8 bramek

2017-03-26 21:38

Niedzielne spotkanie nie było szczęśliwe dla drużyny z Bań. Pomimo tego, że gospodarze byli faworytem meczu, przegrali z drużyną LUKS Krzywin 3:5.

Więcej
Nowicki wygrywa pyrzycką dychę. Na podium Piwowarczyk, Szurgocińska i Jaz

2017-03-19 18:59

Blisko 600 zawodników i niesamowicie szybkie tempo biegu. Zwycięzca 10 km przebiegł w czasie 30 minut i 14 sekund. Na trasie Pyrzyckiej Szybkiej Dychy działo się naprawdę wiele.